Avatud: E-N 09-21, R 9-22, L 10-22, P 10-20

VEEBIPOE MÜÜGITINGIMUSED

Veebipoe wabrikcafe.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Toidumaania OÜ (registrikood 11881179), asukohaga Vabaduse pst 54b, Tallinn.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

  • Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank
  • Läti pangalingid: Swedbank, SEB, Citadele ja Luminor
  • Leedu pangalingid: Swedbank, SEB ja Luminor

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Everypay AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Everypay AS-le.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Kauba kättesaamiseks on ostjal järgnevad valikud: 

  • tulen ise kaubale järele (kaup valmis järgmisel tööpäeval)
  • kuller Tallinna piires (kohaletoimetamine järgmisel tööpäeval)

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Taganemisõigus

  • Ostjal on võimalik tellimus tühistada kuni 48h enne tellimuse täitmise aega ning saada tagasi kogu tellimuse eest tasutud raha. Juhul, kui tellimus tühistatakse vähem kui 48h enne tellimuse täitmise aega ei kuulu tellimuse eest tasutud raha tagastamisele.
  • Veebipoel on õigus tellimus enne selle täitmise aega mistahes põhjusel tühistada ja tagastada Ostjale kogu tellimuse eest tasutud summa, teavitades sellest Ostjat esimesel võimalusel,
  • Vastavalt võlaõigusseaduse § 53 lg 4 ei kehti taganemisõigus toodetele, mida oma olemuse tõttu ei saa tagastada, sealhulgas jahutatud ja külmutatud tooted ning kiiresti riknevad tooted. Seetõttu ei ole Ostjal võimalik tellimusest pärast tellimuse kättesaamist taganeda.
  • Juhul, kui Ostjal on kauba ja/või teenuste suhtes pretensioone, kohustub Ostja need esitama Wabrik Cafe kontaktandmetel ( e-mail info@wabrikcafe.ee) esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 3 tööpäeva jooksul pärast tellimuse kätte saamist.
  • Pretensioonide esitamisel tuleb märkida tellimuse number, tellimuse esitamise kuupäev ning pretensiooni(de) sisu, lisades võimaluse korral pretensioone tõendavad fotod. Veebipood hindab pretensiooni sisu ja asjaolusid ning juhul kui pretensiooni sisuks olnud asjaolu oli põhjustatud Veebipoe süülise käitumise tõttu, hüvitab Veebipood Ostjale tellimuse eest makstud summa. Raha kantakse üle samale arvelduskontole, millelt Ostja tellimuse eest maksis 14 kalendripäeva jooksul pärast Veebipoe vastava otsuse Ostjale teatavaks tegemist.